Blok Můj Morris

 Blok-Muj-Morris a 600x600

Obsah kurzu 

Zajímavý blok, kde můžete využít i kaleidoskopového opakování vzoru. Ušito z krásných látek Williama Morrise, které mne k vymyšlení bloku inspirovaly. Rámeček kolem bloku vypadá opticky jako propletený. Můžete samozřejmě použít i jiné látky, záleží na vás. Budu ráda, když si je u mne nakoupíte na začátku kurzu. Velikost bloku 45x45 cm.

Doba trvání kurzu

Jedna lekce trvající 3 hodiny

Ušijeme část bloku nebo prodloužený kurz, kde ušijeme celý polštář včetně prošívání/quiltování (quiltovat se na tomto kurzu neučíme, kdo neumí quiltovat, obšije vzniklou kytici a další proševy na stroji klasickou patkou). Aktuálně vypsanou variantu uvidíte v rozvrhu hodin.

Cena kurzu

Cena kurzu bez látek 550Kč. Sleva absolventům základního kurzu: ANO - cena 450Kč (nutno do přihlášky zapsat číslo absolventského listu). V případě prodlouženého kurzu je cena kurzu bez látek 1 650Kč. Sleva absolventům základního kurzu: ANO-cena 1 450Kč (nutno do přihlášky zapsat číslo absolventského listu).

V ceně je zapůjčení šicích strojů a řezacích pomůcek na patchworkové tvoření.

Spotřeba materiálu

  • Látka na pozadí 50 cm š.112 cm
  • Látka na střed je 4x opakování vzoru nebo 20 cm celoplošného tisku
  • Látka na okvětní lístky 20 cm šíře 112 cm
  • Látka bordura první 20 cm šíře 112 cm
  • Látka bordura druhá 20 cm š.112 cm
  • Pro došití polštáře budete potřebovat ještě bavlněný vatelín, látku na jeho podložení a látku na záda polštáře. Všechny tři o velikosti 50x50 cm.  Zip 30 až 50 cm.

 Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

Zpět