Kurzy šití oděvů

Jaké kurzy šití oděvů Vám mohu nabídnout

Obsah:

 

Vše připraveno na Váš kurz šití oděvů....

Kurzy pořádám již od roku 2007. V atelieruje pro Vás na kurz vše připraveno, aby jste si jej mohla/mohl hezky užít.

Šicí stroj, řezací pravítko, podložka, řezák... samozřejmě prostor pro Vaši práci....a já .

Nabízím kurzy s individuálním přístupem - malá skupinka do šesti osob. Pokud pracujete pomaleji, je samozřejmé, že práci dokončíme: přijdete na bezplatnou konzultaci(-ce), doma došíváte. Na rozdíl od knih a časopisů máte možnost si vyzkoušet vše vlastníma rukama, ráda zodpovím hned Vaše dotazy a předvedu postup, aby Vám vše bylo jasné.

Pohoštění čajem je samozřejmostí a je zdarma, káva-kapsle Dolce Gusto (5 druhů) je za poplatek 20,-Kč.

Netřeba ničeho nositi....

stroj-na-siti-pripraven-800x600

  kurzistky3 kurzistky4   

  • kde učím najdete zde
  • jaké kurzy šítí oděvů Vám mohu nabídnout najdete níže
  • cenu kurzů najdete na stránkách s popisem jednotlivých kurzů a v rozvrhu kurzů
  • rozvrh kurzů patchworku a šití oděvů (kdy se co koná) je zde
  • fotky z kurzů najdete v galerii

Pro koho jsou kurzy určeny

Všechny kurzy jsou připraveny i pro naprosté začátečníky. Šikovnými náctiletými šikulkami počínaje... Termíny kurzů o více lekcích jsou vypsány u první lekce. Kurzy n e j s o u určeny pro lektorky patchworku či šití.

Cena kurzů

Cena kurzů je co nejobjektivněji stanovena podle nákladů na jejich uspořádání. Je uvedena na stránkách jednotlivých kurzů a rozvrhu kurzů. Odvíjí se od délky trvání kurzu, zda jsou v ceně látky a další materiál (výplně, výztuže, zipy, nitě) nebo ne. Jsou v ní zohledněny náklady na výborně dostupný prostor v Praze 5 (Plzeňská 3352/156), na zapůjčení kvalitních šicích strojů - každá budete mít stroj sama pro sebe, na zapůjčení podložek, pravítek, řezáků a dalších pomůcek. V ceně je i návod. Jsem plátcem DPH. DPH ve výši 21% je samozřejmě také zahrnuto v ceně kurzu.

Pokud na kurzu šijete z našich látek, tak ráda pomohu s výběrem a barevným laděním. Látky si můžete prohlédnout na našem e-shopu www.berninacentrum-av.cz.

Po zaslání závazné přihlášky je potřeba co nejdříve provést platbu, nejlépe do tří dnů. Po platbě Vám bude místo potvrzeno. Platba je možné provést v atelieru (hotově, kartou) nebo zasláním na účet 229865520/0300 pod variabilním symbolem dne konání kurzu. (Např 8.4.2013 bude variabilní symbol 080413.) V případě, že Vaše platba dorazí jako 7. (počet kurzistek je 6), bude Vám nabídnuto převedení úhrady na jiný kurz nebo vrácení platby).

V atelieru v Praze je možno si při kurzu nakoupit za velmi přijatelné ceny výplně, výztuže, látky jednobarevné, stínované Quilters Shadow, japonské kytičkované - Quilt Gate, batikované látky - Bali batiky Hoffman, další pomůcky a potřebnosti.

Zameškaný kurz

Nemůžete-li přijít, dejte mi vědět co nejdříve. Vaše místo uvolníme v rozvrhu hodin na webových stránkách k přihlášení jiného zájemce. Podaří-li se Vaše místo obsadit náhradníkem, můžeme Vaši platbu převést na jiný kurz dle Vaší volby. Pokud se za Vás náhradník nepřihlásí, předáme (pošleme) Vám návody ke kurzu, náhrada individuální konzultací přímo v obchodě nebo mailem, telefonem,...aby jste kurz zvládli. Kurzovné není možné vrátit nebo převézt na jiný kurz.

Na jakých strojích šijeme

Již od roku 2007 jsem certifikovaným prodejcem švýcarských šicích strojů Bernina, na kterých šijeme na kurzech. Můžete si v klidu vyzkoušet více typů strojů při šití na kurzu, ráda zodpovím Vaše dotazy. V případě, že se rozhodnete stroj u mne zakoupit, ráda Vám poradím s výběrem na míru, nabízím předvedení, zaučení všech modelů, servis. Stanete se členem Klubu Bernina - předvádění patek, příslušenství, společné projekty, rady, porady,.... Jsem prodejcem, který na strojích zároveň šije a tak Vám mohu kdykoliv přispět radou....

Podrobné informace o strojích naleznete na stránkách našeho e-shopu - Šicí stroje Bernina / Bernette.

 

Certifikat-Bernina

Jaké kurzy šítí oděvů Vám mohu nabídnout - seznam

Dále je přehled některých kurzů, které učím. Kurzy s aktuálním datem konání jsou pak vypsány v Rozvrhu kurzů odkud se můžete přihlásit.

Dostanete i návod k založení, aby jste se mohli lehce zorientovat i po delší době. Kurzy jsou přehledně připraveny i pro naprosté začátečníky a náctileté šikulky. Některé kurzy jsou složeny ze dvou i více lekcí, aby jste vše hezky zvládli - standardní lekce trvá tři hodiny. 

Učím v malé skupince do šesti osob, abych se Vám mohla individuálně věnovat. Pozdější rady - porady ke kurzům, na kterých jste u mne byli jsou samozřejmostí.

Přijďte si mezi nás odpočinout a naučit se nějakým zajímavým vychytávkám ,,jak na to"....

 

Stránky postupně předěláváme a doplňujeme. Převádíme je ze starého systému postupně od nyní vypsaných kurzů z Rozvrhu. Takže se nedivte, když k některému kurzu chybí článek - ale všechny kurzy jsou připraveny.

Základní kurzy šití oděvů:

Zakladni-kurz-siti-odevu

Jednotlivé kurzy šití oděvů:

Odevy-strih-na-sukniOdevy-strih-na-kalhotyOdevy-strih-na-halenkuOdevy-KloboukOdevy-Damske-spodniOdevy-Panske-spodniOdevy-Kalhoty-baliOdevy-Zastera

Nahoru