Kurzy patchworku

Jaké kurzy patchworku Vám mohu nabídnout

Obsah:

 

Vše připraveno na Váš kurz patchworku....

Kurzy patchworku pořádám již od roku 2007. V atelieruje pro Vás na kurz vše připraveno, aby jste si jej mohla/mohl hezky užít.

Šicí stroj, řezací pravítko, podložka, řezák... samozřejmě celý stůl pro Vaši práci....a já. Krizové bonbony jsou samozřejmostí.

Nabízím kurzy s individuálním přístupem - malá skupinka do šesti osob. Pokud pracujete pomaleji, je samozřejmé, že práci dokončíme: přijdete na bezplatnou konzultaci(-ce), doma došíváte. Na rozdíl od knih a časopisů máte možnost si vyzkoušet vše vlastníma rukama, ráda zodpovím hned Vaše dotazy a předvedu postup, aby Vám vše bylo jasné.

Pohoštění čajem je samozřejmostí a je zdarma, káva-kapsle Dolce Gusto (5 druhů) je za poplatek 20,-Kč.

Jsem ráda, když si nakoupíte látky u mne, je z čeho vybírat. Netřeba ničeho nositi....

stroj-na-siti-pripraven-800x600

kurzistky1     kurzistky4

  • kde učím najdete zde
  • jaké kurzy patchworku Vám mohu nabídnout najdete níže
  • cenu kurzů najdete na stránkách s popisem jednotlivých kurzů a v rozvrhu kurzů
  • rozvrh kurzů patchworku a šití oděvů (kdy se co koná) je v menu nahoře nebo zde
  • fotky z kurzů najdete v galerii

Pro koho jsou kurzy určeny

Všechny kurzy jsou připraveny i pro naprosté začátečníky. Šikovnými náctiletými šikulkami počínaje... Termíny kurzů o více lekcích jsou vypsány u první lekce. Kurzy n e j s o u určeny pro lektorky patchworku či šití.

Cena kurzů

Cena kurzů je co nejobjektivněji stanovena podle nákladů na jejich uspořádání. Je uvedena na stránkách jednotlivých kurzů a rozvrhu kurzů. Odvíjí se od délky trvání kurzu, zda jsou v ceně látky a další materiál (výplně, výztuže, zipy, nitě) nebo ne. Jsou v ní zohledněny náklady na výborně dostupný prostor v Praze 5 (Plzeňská 3352/156), na zapůjčení kvalitních šicích strojů - každá budete mít stroj sama pro sebe, na zapůjčení podložek, pravítek, řezáků a dalších pomůcek. V ceně je i návod. Jsem plátcem DPH. DPH ve výši 21% je samozřejmě také zahrnuto v ceně kurzu.

Pokud na kurzu šijete z našich látek, tak ráda pomohu s výběrem a barevným laděním. Látky si můžete prohlédnout na našem e-shopu www.berninacentrum-av.cz.

Po absolvování základního kurzu u mne získáte absolventský list a bude Vám na některé patchworkové kurzy - techniky (viz přímo v rozvrhu kurzů) platit sleva %.

Pořádám některé speciální, cenově výhodné kurzy - Vánoční dílna, Velikonoční dílna, kurz tašky prodloužený na 4 hodiny za cenu hodin tří..... Aktuální informace vždy v rozvrhu kurzů.

Po zaslání závazné přihlášky je potřeba co nejdříve provést platbu, nejlépe do tří dnů. Po platbě Vám bude místo potvrzeno. Platba je možné provést v atelieru (hotově, kartou) nebo zasláním na účet 229865520/0300 pod variabilním symbolem dne konání kurzu. (Např 8.4.2013 bude variabilní symbol 080413.) V případě, že Vaše platba dorazí jako 7. (počet kurzistek je 6), bude Vám nabídnuto převedení úhrady na jiný kurz nebo vrácení platby).

V atelieru v Praze je možno si při kurzu nakoupit za velmi přijatelné ceny výplně, výztuže, látky jednobarevné, stínované Quilters Shadow, japonské kytičkované - Quilt Gate, batikované látky - Bali batiky Hoffman, látky Williama Morrise nebo Tima Hotze,... další pomůcky a potřebnosti.

Zameškaný kurz

Nemůžete-li přijít, dejte mi vědět co nejdříve. Vaše místo uvolníme v rozvrhu hodin na webových stránkách k přihlášení jiného zájemce. Podaří-li se Vaše místo obsadit náhradníkem, můžeme Vaši platbu převést na jiný kurz dle Vaší volby. Pokud se za Vás náhradník nepřihlásí, předáme (pošleme) Vám návody ke kurzu, náhrada individuální konzultací přímo v obchodě nebo mailem, telefonem,...aby jste kurz zvládli. Kurzovné není možné vrátit nebo převézt na jiný kurz.

Na jakých strojích šijeme

Již od roku 2007 jsem certifikovaným prodejcem švýcarských šicích strojů Bernina, na kterých šijeme na kurzech. Můžete si v klidu vyzkoušet více typů strojů při šití na kurzu, ráda zodpovím Vaše dotazy. V případě, že se rozhodnete stroj u mne zakoupit, ráda Vám poradím s výběrem na míru, nabízím předvedení, zaučení všech modelů, servis. Stanete se členem Klubu Bernina - předvádění patek, příslušenství, společné projekty, rady, porady,.... Jsem prodejcem, který na strojích zároveň šije a tak Vám mohu kdykoliv přispět radou....

Podrobné informace o strojích naleznete na stránkách našeho e-shopu - Šicí stroje Bernina / Bernette.

Certifikat-Bernina

Jaké kurzy patchworku Vám mohu nabídnout - seznam

Dále je přehled některých kurzů, které učím. Kurzy s aktuálním datem konání jsou pak vypsány v Rozvrhu kurzů odkud se můžete přihlásit.

Připravila jsem pro Vás postupně více než sedmdesát kurzů. Dostanete i návod k založení, aby jste se mohli lehce zorientovat i po delší době. Kurzy jsou přehledně připraveny i pro naprosté začátečníky a náctileté šikulky. Některé kurzy jsou složeny ze dvou i více lekcí, aby jste vše hezky zvládli - standardní lekce trvá tři hodiny. Krom Základního kurzu patchworku jsou kurzy vypisovány bez látek. Ráda pomohu s naladěním látek v obchodě před kurzem. Všechny potřebné výztuže a kovové komponenty, plastové zipy v základních barvách lze také v obchodě na začátku kurzu nakoupit.

Pokud si u mne vyberete Základní kurz patchworkový o šesti lekcích (viz popis níže), získáte absolventský list a bude Vám platit % sleva na některé další vypsané kurzy - patchworkové techniky.

Učím v malé skupince do šesti osob, abych se Vám mohla individuálně věnovat. Pozdější rady - porady ke kurzům, na kterých jste u mne byli jsou samozřejmostí.

Přijďte si mezi nás odpočinout a naučit se nějakým zajímavým vychytávkám ,,jak na to"....

Napište si o kurz, vypíši termín. Budete-li tři, je možné vypsat na datum dle domluvy.....avotrubcova@gmail.com

Stránky postupně předěláváme a doplňujeme. Převádíme je ze starého systému postupně od nyní vypsaných kurzů z Rozvrhu kurzů. Takže se nedivte, když k některému kurzu chybí článek - ale všechny kurzy jsou připraveny.

Základní kurzy patchworku:

Zakladni-kurz-patchworkuZakladni-kurz-patchworkuII

Jednotlivé kurzy patchworku:

3D-Kostky-plne-dute-a-krabicky3D-Op-Art-kouleAplikaceAplikace-havajskaAplikace-reversniAplikace-Sunbonnet-Sue-a-TomAplikace-Tilda-kvetinove-blokyArt-obraz-kolazArt-uvod-do-technikBabiccina-zahradkaBargello-behounBargello-kruhoveBargello-top-dekyBatoh-mestskyBatoh-vintageBlok-hvezdny-prstenecBlok-Kvet1Blok-Muj-MorrisBlok-Sarm-quiltBoure-na-moriCesta-kolem-svetaCrazyDeka-irska-sviceDeka-Kaffe-FassettDeka-kaleidoskopyDeka-kouzelne-dlazdiceDeka-MrizoviDeka-Villiam-MorrisDeka ZahradníDeka-z-rovnoramennych-trojuhelnikuDhalia-mala-podle-pravitekDhalia-velkaDlazbaFlic-FlacFlip-FlopHracka-KralikHracka-KureHvezda-diamantovaHvezda-Hunter-starHvezda-Nocni-ParizHvezda-pohadkaChnapka-do-kuchyneIrska-sviceJehelnicekKaleidoskopKaleidoskop-Morris-s-pravitkyKaleidoskop-rovnoramenny-trojuhelnikKaleidoskop-rovnostranny-trojuhelnikKaleidoskop-ze-ctyr-opakovaniKeltsky-uzelKonvergenceKosikKouzelne-dlazdiceKrivky-artKrivky-jednoducheKrivky-tak-trochu-jine-kaleidoskopyKrivky-volneKvetina-s-pravitkemMozaikaNew-York-BeautyObal-notebookOkna-katedralPenezenkaPodzimni-prostirkaPolstar-s-paspulkouPolstar-za-tri-hodiny-a-skryty-zipPrstenypytlikQuiltovani-podle-pravitekQuiltovani-pokrocili-Trapunto-a-snurkaQuiltovani-zacatecniciRovnoramenny-trojuhelnikSkladany-japonsky-patchwork-palacinkySkladany-patchworkSlepice-na-prostirceSijeme-pro-detiSiti-na-papirTaska-baliTaska-Big-BagTaska-DamaTaska-JaponkaTaska-KlasikTaska-korkovaTaska-kozenka-pokrociliTaska-kozenka-zacatecniciTaska-palacinkovaTaska-plna-ruziTaska-ragTaska-Svetlo-a-stinTaska-TarantellaTaska-toaletniTaska-Twister-selmaTaska-Twister-velkaTaska-velka-s-toaletni-tastickouTaska-VlneniTaska-z-japonskych-latekTaska-za-tri-hodinyTasticka-toaletni-AdamTasticka-toaletni-velkatrapuntoTwisterVak-Tima-HoltzeValentynska-srdceVanocni-kurzyVelikonocni-kurzyVenec-jezekVenec-Nine-patch-podzimVenec-srubovyVitrazezinylka

Nahoru