Deka kaleidoskopy

 Deka-kaleidoskopy-pole1_1 Deka-kaleidoskopy-pole2 Deka-kaleidoskopy-pole3

Obsah kurzu

Deka bude velká cca 180 cm x 220 cm. Ušijeme na malém stroji, naučíte se tedy postup, jak třeba i na jiné deky pod klasicky dlouhým ramenem Vašeho stroje.

Naše velké sbírky celých kolekcí látek nám umožňují naladit najednou balík látek, které k sobě perfektně půjdou, ať už se potká v obrazci kterákoliv z těchto látek.

Navíc sleva na balík látek zakoupených na tuto deku 10%. Buďto v E-shopu nebo na prodejně.

POZOR. látky musíte mít předem. Na začátku kurzu není možné vše ladit a řezat... Nebojte, rádi vám pomůžeme předem látky naladit, ať už přijdete do obchodu nebo by jste chtěli objednat v E-shopu.... Ozvěte se.

Doba trvání kurzu

Šest lekcí I-VI, trvají vždy 3 hodiny - celkem 18 hodin. Speciální pomalá verze 1x za 14 dnů. Verze víkendová 2x9 hodin přes víkend. Pokud nebudete moci na některou z lekcí přijít, do skluzu se nedostanete, můžete doma šít mezi jednotlivými lekcemi.

Cena kurzu

Cena kurzu bez látek 3900,-Kč. Sleva absolventům základního kurzu: NE. Sleva absolventům některé z předešlých dek ano, cena kurzovného se slevou 3000,-Kč. Ověříme a slevu potvrdíme.

V ceně je zapůjčení šicích strojů a řezacích pomůcek na patchworkové tvoření. S sebou si vemte lepidlo ve spreji 505 (možno zakoupit i přímo na kurzu). Nitky podle barvy Vašich látek (hlazený polyester) možno nakoupit na kurzu, stejně jako vatelín a spodní látku...

Spotřeba materiálů

Rozpis zašleme našim kurzistkám :).

  • 8 opakování na látce, nejzajímavější bude použití látky na borduru
  • látka na pozadí 6 bloků kaleidoskopu cca 1 m šíře 110 cm (záleží na velikosti kaleidoskopu, který vyřízneme)
  • doplňkové látky na ostatní bloky dle počtu látek, které chceme použít...
  • neutrální světlá nit pro sešívání
  • bavlněný vatelín 2,5m, šíře 180 cm
  • látka na záda, která bude přesahovat o 5 cm na každou stranu deky

 

Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

 

Zpět