Deka kouzelné dlaždice

Obsah kurzu

Vzor kouzelné dlaždice jsou moderním jednoduchým vzorem a dají vyniknout krásným látkám.

Deka bude velká 3x4 bloky, cca 180 cm x 220 cm. Budeme šít 12 bloků touto technikou a vše orámujeme bordurou. Ušijeme na malém stroji, naučíte se tedy postup, jak třeba i na jiné deky pod klasicky dlouhým ramenem Vašeho stroje.

Na šití doporučujeme látky z kolekcí In The Beginning, mají originální látku na borduru. Deky pak vypadají luxusně... Navíc sleva na balík látek zakoupených na tuto deku 10%. Buďto v E-shopu nebo na prodejně. Šít ale můžete samozřejmě z jiných látek.

POZOR. látky musíte mít předem. Na začátku kurzu není možné vše ladit a řezat...

Doba trvání kurzu

Šest lekcí I-VI, trvají vždy 3 hodiny - celkem 18 hodin. Nabízím víkendovou verzi so.-ne. nebo speciální pomalou verzi 1x za 14 dnů. Pokud nebudete moci na některou z lekcí přijít, do skluzu se nedostanete, můžete doma šít mezi jednotlivými lekcemi.

Cena kurzu

Cena kurzu bez látek 3900,-Kč. Sleva absolventům základního kurzu: NE. Sleva absolventům některé z předešlých dek ano, cena kurzovného se slevou 3000,-Kč. Ověříme a slevu potvrdíme.

V ceně je zapůjčení šicích strojů a řezacích pomůcek na patchworkové tvoření. S sebou si vemte lepidlo ve spreji 505 (možno zakoupit i přímo na kurzu). Nitky podle barvy Vašich látek (hlazený polyester) možno nakoupit na kurzu, stejně jako vatelín a spodní látku....

Spotřebu materiálů

  • 9 látek po 40 cm šíře 112 cm
  • 2,5 m látky na borduru šíře 112 cm (látka má na sobě 4 opakování, vystačí tedy na všechny čtyři strany)
  • 2 m látky šíře 112 cm na dělící proužky
  • bavlněný vatelín 2,5 m
  • 2,5 m tenkého vlizelínu jednostranně nažehlovacího, šíře 90 cm
  • látka na záda deky (doporučujeme použít jednu z těch, které dáte na lícovou stranu deky) 5 m
  • nitě v barvě látek

Můžete použít látky dle naší aktuální nabídky, třeba...... Látky In The Beginning, kolekce Victoria:

victoria-prehled

victoria-panely panely a polštáře

victoria-bordura bordura na lem deky

Můžete kvůli nějakému jinému barevnému ladění také namíchat s dalšími kolekcemi In The Beginning. Látky půjdou spolu hezky šít bez vytahování, mají stejnou úpravu nitky... V nabídce  těchto látek máme ke dni zveřejnění tohoto článku také další kolekce, jejich barvy jsou dobře vidět na bordurách níže, pro mladé nejen duchem máme také kolekce Moře, Jednorožec, Draci, Hvězdné války... Všechny látky kolekcí In The Beginning k nahlédnutí zde.

w

 

 

Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

Zpět