Deka William Morris

Deka Morris

Příklady bloků:

Obsah kurzu

Deka z bloků tvořených obdélníky. Dílky nejsou úplně malinké, takže látky na nich hezky vyniknou. Použití větších i menších tisků nebo vložení obrázků z panelu. Díly řežeme najednou z více vrstev látek. Látky si, prosím, zakupte nejlépe předem, abychom na kurzu už mohli jen řezat a šít. Kdo si budete chtít nařezat látky předem doma, pošleme „řezací plán“. Deku tvoří bloky 50x60 cm, 3x4 ks. Deka by byla veliká 150cm x240cm. Vzhledem k dělení bloků je možné velikost upravit jejich rozdělením nebo našitím bordury.

POZOR. látky musíte mít předem. 

Doba trvání kurzu

Šest lekcí I-VI, trvají vždy 3 hodiny - celkem 18 hodin. Speciální pomalá verze 1x za 14 dnů. Verze víkendová 2x9 hodin přes víkend. Vypsaná varianta je v rozvrhu kurzů. Pokud nebudete moci na některou z lekcí přijít, do skluzu se nedostanete, můžete doma šít mezi jednotlivými lekcemi.

Cena kurzu

Cena kurzu bez látek 4200,-Kč. Sleva absolventům základního kurzu: NE. Sleva absolventům některé z předešlých dek ano, cena kurzovného se slevou 3300,-Kč. Ověříme a slevu potvrdíme.

V ceně je zapůjčení šicích strojů a řezacích pomůcek na patchworkové tvoření. S sebou si vemte lepidlo ve spreji 505, máte-li doma načaté, ať spotřebujete přednostně (možno zakoupit i přímo na kurzu). Nitky podle barvy Vašich látek (hlazený polyester) možno nakoupit na kurzu, stejně jako vatelín a spodní látku...

Sleva na látky na tuto deku 10%.

Spotřeba materiálů

  • 12 látek po 40 cm šíře 112cm (nejlépe 12 různých látek nebo 6 látek po 80cm...); (2,5 m látky na borduru šíře 112cm, kdo bude borduru chtít. Můžete se rozhodnout až na kurzu)
  • bavlněný nebo viskozový vatelín 2,8 m
  • látka na záda deky (doporučujeme použít jednu z těch, které dáte na lícovou stranu deky) 5,4 m ... pro velikost deky do 180x260cm
  • nitě v barvě látek
  • dočasné lepidlo ve spreji č.505

Budeme rádi, když si vše potřebné zakoupíte u nás.

Speciálně na kurz od 22.2.2024 rezervujeme kolekci látek Sophisti cats, kdo budete chtít.

 

Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

 

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

Zpět