Hvězda diamantová

 Hvezda-diamantova-Andrea-Votrubcova

Obsah kurzu 

Na kurzu ušijeme část hvězdy příjemnou technikou. Jak víte, v patchworku není všechno šité, jak to pak vypadá :). Nebudeme šít tedy kosočtverců.

Hvězda je velká cca 50x50 cm. A stejně jako z vánočních látek také z látek jiných to bude pak hezký ubrus nebo velký polštář....

Spotřeba:

6 až 8 látek v šíři 110-150 cm. Je lepší nakoupit přímo na začátku kurzu, až si vyberete obrazec na hvězdě. Uříznu vám pruhy přesně na míru. Látka na pozadí 50 cm v šíři 110-150 cm, vlizelín jednostranně zažehlovací zvláště jemný 1,1 m (lze na kurzu).

Doba trvání kurzu

Jedna lekce trvající 3 hodiny nebo prodloužený kurz na 5 hodin. Varianta, která bude je vypsána v rozvrhu kurzů u konkrétního data.

Cena kurzu

Cena kurzu bez látek 550Kč, prodloužená varianta 750Kč. Sleva absolventům základního kurzu: ANO - cena 450Kč, u prodloužené varianty 650Kč. (nutno do přihlášky zapsat číslo absolventského listu).

V ceně je zapůjčení šicích strojů a řezacích pomůcek na patchworkové tvoření.

 

Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

Zpět