Květina s pravítkem

 kvet1

Obsah kurzu 

Blok květiny řežeme podle řezacích pravítek, která jsou v ceně kurzu za zvýhodněnou cenu a sešíváme správným postupem, aby nám vše hezky sedělo. Blok má velikost 30x30 cm, lze ho zvětšit našitím bordur pro použití do polštáře, tašky nebo prostírání. Zajímavé je také sešití více bloků květin dohromady. Květiny mezi sebou vytvoří kruhy. Takže i deka bude vypadat zajímavě. Obrázky pro vaši představu jsou v galerii níže.

Doba trvání kurzu

Jedna lekce trvající 3 hodiny.

Cena kurzu

Cena kurzu bez látek se sadou řezacích pravítek 770Kč. Sleva absolventům základního kurzu: ANO - cena 570Kč (nutno do přihlášky zapsat číslo absolventského listu). Pokud už sadu pravítek máte u mne zakoupenu, sleva na kurzovném 100,-Kč. Podmínkou slevy je přinesení sady pravítek na kurz.

V ceně je zapůjčení šicích strojů a výbavy na patchworkové tvoření.

Spotřeba materiálu

Pro výraznější efekt doporučuji látky k sobě kontrastní (barvou, vzorem nebo materiálem). Pro klidný pocit zvolte látky ,,tón v tónu“ – např. stupně modré, jako jsme použila na vzorovém polštáři.

  • Látka na pozadí 30 cm v šíři 112 cm
  • Látka na květ 1x30 cm nebo 4 různé po 20 cm, šíře 112 cm
  • Doporučujeme malý řezák o průměru 18 mm, kterým se podle šablon hezky vyřezává. Můžete zakoupit i na kurzu.
  • Sada pravítek Květina

Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

 

Zpět