Quiltování pokročilí Trapunto a šňůrka

Quiltovani-pokrocili-Trapunto-a-snurka

Obsah kurzu

Líbí se Vám krása třetího rozměru, který vznikne při prošívání látek? A přeci jen ještě něco navíc? Pojďte si vyzkoušet zajímavé volné quiltování se šňůrkou a efekt Trapunto. Budeme šít dva bloky, na kterém si obě techniky vyzkoušíme. K výběru bude několik obrázků vzorů.

Doba trvání kurzu

Jedna lekce trvající 3 hodiny.

Cena kurzu

Cena kurzu bez látek 650Kč. Sleva absolventům základního kurzu: NE.

V ceně je zapůjčení šicích a řezacích pomůcek na patchworkové tvoření. + dárek zdarma: šňůrka a materiál na trapunto. V ceně není šicí stroj-viz níže.

Spotřeba materiálu

  • 4ks bavlněné látky dle Vás 30x40cm
  • 2ks bavlněného vatelínu 30x40cm 

Budete potřebovat

  • Nejlépe Váš šicí stroj, u kterého je možné zanořit zoubky spodního podání.
  • Patku na quiltování (látací patku) uzavřenou, pouze s očkovým otvorem nebo máte-li Berninu, pak vřele doporučuji samozřejmě patku č.43!
  • Rukavice vhodné na quiltování.

Vše co budete potřebovat, je možno zakoupit také na místě na začátku kurzu. Plánujete-li si na kurzu zakoupit patku 43, rezervujte si ji, prosím, předem. Na kurzu bude jedna patka k dispozici na vyzkoušení.

Počítáme spíše s Vaším strojem, protože na něm si pak budete šít doma, tak aby jste se to učili rovnou na modelu, který máte doma. Před kurzem je možné najet autem až k atelieru a stroj si jen ,,vysadit", po zaparkování v klidu dorazit. Jak se k nám dostanete zde.

Jinak je možné si v atelieru na celý kurz pronajmout podobný stroj, jako máte doma. Pokud se rozhodnete, napište si o rezervaci při přihlášení:

  • mechanický, elektronický....200,-Kč/ kurz
  • elektronický s BSR....250,-Kč/ na kurz

 

 

Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

 

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

Zpět