Taška koženka začátečníci

 

Obsah kurzu

Základy práce s koženkou bez PVC. Velikost tašky: 50x37cm. Tedy velká taška :). Oválné dno s kovovými nožičkami, ucho s posunovací přezkou pro úpravu velikosti. Uchycení ucha karabinami na průchodky. Zapínání na patent. Na zadní straně tašky velká kapsa na zip pro doklady, telefon,... Podšívka je z velmi pevného plátna, které ji ochrání před deformací od předmětů vložených do tašky.

První krok k úspěšnému zvládnutí DRUHÉ KOŽENKOVÉ TAŠKY ,,Koženky pokročilé" více propracované s uchy, nýtky,...

Přijďte si vyzkoušet šití z příjemné koženky, která netrčí, dobře se zpracovává a na omak vypadá jako kůže. Naučíme se základní postupy při šití a prošívání, zapracování některých kovových komponentů.

Doba trvání kurzu

Jedna lekce v délce 3 hodin.

Cena kurzu

Cena kurzu bez materiálu a kovových komponentů 550Kč. Sleva absolventům základního kurzu: NE.

V ceně je zapůjčení šicích strojů jehlou na kůži - jehlu nutně pro tento materiál potřebujeme :), řezacích pomůcek na patchworkové tvoření.

Příprava

Prosíme o přípravu materiálů a komponentů nejlépe předem - napište nám, co budete od nás chtít, abychom připravili a hned od začátku kurzu mohli pracovat na tašce. Jinak, prosím, přijďte dřve. Z naší široké barevné škály nabízených koženek si určitě vyberete... A máte-li možnost, vyberte, prosím barvu předem. V obchodě jsou připraveny vždy dva kusy od barvy a kdyby jste chtěly třeba všechny modrou... :(.

Domácím úkolem je vyzdobit přední díl tašky předem, pokud chcete. Výšivka, aplikace, volné quiltování nebo našití pruhu zajímavé látky. Kdo chce mít tašku bez zdobení, zdobit samozřejmě nemusí :). Návod na střih pošlu předem.

Spotřeba materiálu

Koženka dle Vašeho barevného výběru 0,6m. Koženky
Podšívka 0,5m
Průchodky kovové 2 ks (v nabídce barva stříbrná, zlatá nebo staromosaz). Možno se na kurzu domluvit a rozdělit si balení s ostatními. Kovové komponenty zde.
Zip 25cm 1ks. Na kurzu možno zakoupit zipy plast v základních barvách. Pokud budete chtít kovové či speciálně do barvy, je třeba vyřešit dříve. V nabídce obchodu plastové v barvách: Bílá, Béžová, Vínová, Tm. hnědá, Modrá, Černá.
Nožičky na dno 4ks. V nabídce stříbrná nebo staromosaz. Kvalitní robusní komponent Prym, nečerná. Nožičky
Sada spon 1x. V nabídce stříbrná nebo staromosaz. Ze sady využije zkracovadlo, průvleky možno na jinou tašku. Sada spon
Karabina na ucho 2ks. V nabídce stříbrná nebo staromosaz. Karabina

Popruh pro výztuhu ucha 1,3m. Popruh
Výztuha na dno tašky Decovil silný 0,2m. Decovil
Zapínání magnet 1ks. V nabídce stříbrný, staromosazný, černý nikl. Magnet

Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

Taska-kozenka-zacatecnici-p.Chvojkova

Zpět