Taška Tarantella

Andrea-Votrubcova-taska-tarantella

Obsah kurzu

Krásný vzor Tarantella na přední stranu tašky.

Na dvoudílném kurzu si ušijeme tašku přes rameno o velikosti cca 30x40cm, s podšívkou a zapuštěným zapínáním na zip na zipové liště, aby vše pěkně vypadalo. V první části vytvoříme blok na přední stranu a záda, budeme zdobit prošíváním, volným quiltováním. Na druhé lekci pak postavíme celou tašku krok za krokem včetně zipu.

Doba trvání kurzu

Dvě lekce po 3 hodinách.

Cena kurzu

Cena kurzu bez látek 1100Kč. Sleva absolventům základního kurzu: ANO - cena 900Kč (nutno do přihlášky zapsat číslo absolventského listu).

V ceně je zapůjčení šicích strojů a řezacích pomůcek na patchworkové tvoření.

Tento kurz je bez látek ode mne  -  nabízím Vám výběr na míru na místě :  zakoupení materiálu batik na přední část i doplňkových látek na ostatní části tašky, vybereme barvy na míru, které máte ráda. Zakoupení zipu, a vhodných výztuží. Ráda Vám pomohu s barevným laděním. V tomto případě, prosím, přijďte o něco dříve, abychom mohly vše doladit. Jinak je možné samozřejmě přinést si látky vlastní.

Spotřeba materiálu

  • 4 čtverce 25x25 cm na pozadí, 8 čtverců 15x15 cm na hvězdu, 8 čtverců 7x7 cm na okvětní lístky
  • 1m látky šíře  min. 110 cm na rámeček přední strany tašky, zadní díl tašky, zipovou lištu, podšívku, látka na ucho (podle typu ucha, domluvíme se na první lekci)
  • zip 25cm plastový
  • zhutnělý vatelín na výztuž 40 cm + 10 cm na ucho

 

Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

 

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

taska-tarantella1

Zpět