Taška Twister velká

Andrea-Votrubcova-Taska-Twister-velka

Obsah kurzu

Krásné kouzlo na Vaši novou prostornou tašku. Zajímavý blok na tašku, oválné dno, taška má zapínání na zip. Svým propracováním je velmi zajímavá a jde o velmi oblíbený kurz. Ráda se s Vámi o mou autorskou práci podělím na kurzu...

Třídílný kurz s domácím úkolem, je tedy nutno mít doma stroj. Na první lekci budeme našívat díly na přední stranu tašky, ale každý máme své tempo, nestihneme díly dokončit a díly prošít. Toto bude tedy k dopracování doma, aby jste s výzdobou byly spokojené, odstup mezi druhou a třetí lekcí je dostatečny, aby jste se nehonily a šití si pěkně užily.

Blok z rovnostranných trojúhelníků. Vhodné třeba na prostírky,... na kurzu k dispozici šablona. Možno dokoupit i pravítko rovnostranný trojúhelník, podle kterého můžete rovnou řezat. Látek pro kaleidoskop máme na výběr velké množství.

Doba trvání kurzu

Tři lekce po 3 hodinách.

Cena kurzu

Cena kurzu bez látek 1650Kč. Sleva absolventům základního kurzu: NE.

V ceně je zapůjčení šicích strojů a řezacích pomůcek na patchworkové tvoření, nit bílá nebo černá.

Látky ráda pomohu naladit a neřežu na prodejně po 0,1m přesně na kurz ( jinak látky prodáváme od 0,3m). Vše je možné zakoupit na začátku kurzu.

Spotřeba materiálu

Látky na vzor twister:

 • na středový trojůhelníček 5x5cm/ 6ks
 • pruhy v šíři 4cm na ostatní barvy větrníčku - možno od nejsvětlejší k nejtmavší nebo obráceně, možno spektrum duhy....:
  -1.barva :7cmx6ks
  -2.barva : 9cmx6ks
  -3.barva : 12cmx6ks
  -4.barva : 15cmx6ks
  -5.barva: 18cmx6ks

Látka na ostatní proužky do obrázku:

 • (možno vystínovat, spotřeba viz výše) nebo jeden druh látky v dvojnásobném množtví výše uvedeném - zbylé dvě strany trojúhelníku

Látka na ostatní plochy tašky:

 • 1m š.140cm nebo 140cm šíře 110. Rozdělíme dle nákresu.

Látek si přineste více, pokud by jste špatně řízly...

 

 • výplňový materiál 100cm šíře 140cm nebo 140cm šíře 90, možno dokoupit na kurzu
 • zip v délce 30-40cm 

 

Budu se těšit na společné tvoření.

Ája Votrubcová

 

Vaše krásné práce:

Vaše práce zveřejňujeme na základě Vašeho souhlasu. Pokud jste změnily názor a nechcete svou práci dále zveřejňovat - napište nám. Pokud nám u některé práce chybí jméno, napište nám - doplníme.

Zpět